www.cvonline.hu

ELEKTRONIKAI TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Az érdi székhelyű Prettl Electronics Kft. precíz német munkakultúrát meghonosító, nagy gyártási tapasztalattal rendelkező vállalat.

Az általunk gyártott panelek, és alkatrészek a legkülönfélébb elektronikai berendezésekbe épülnek be az orvoselektronika, távközlés, megújuló energia-rendszerek és autóipar területén. Vevőkörünk és ezzel összefüggésben technikai felszereltségünk és a nálunk alkalmazott technológiák köre folyamatosan bővül.

Ide keresünk most megnövekedett feladatainkhoz és újonnan vásárolt berendezéseinkhez technológus munkatársat .

Feladatok:

  • Az Elektronika részleg műszaki támogatása
  • Részvétel az új berendezéseink beüzemelésében, programozásában, programok karbantartásában (AOI, SMT, röntgen, lakkozó állomás, tesztberendezések)
  • Programozói feladatok a meglévő berendezéseknél
  • A technológiai folyamatok műszaki támogatása

Elvárások:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett tapasztalatokkal
  • Gyártástechnológiák ismerete
  • Termelési tapasztalat, műszaki szemlélet
  • Szakmai elkötelezettség
  • Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód
  • Kommunikációképes német  (vagy angol) nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Sok önállóságot és szakmai fejlődést jelentő feladatok mellett családias és  együttműködő csapat várja az új kollégát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német