www.cvonline.hu
Elektronikai technológus (Referenciaszám: PJ4495)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1041947

Ügyfelünk stabil lábakon álló, prezíc, német munkakultúrát képviselő nemzetközi cégcsoport magyarországi gyára. A gyártás az elektronikai terület széles spektrumát lefedi: panelek kézi, gépi beültetése, összeszerelés, kábelkonfekcionálás stb. széleskörű ipari felhasználásra. Bővülő csapatába keres kollégát az alábbi munkakörbe:

Elektronikai technológus

Feladatok:
Az elektronikai részleg (közepes szériaszámú panelek gyártása THT és SMD technológiával) műszaki támogatása

- Munkautasítások, gyártási rajzok kiadása és karbantartása
- Új termékek bevezetése, vevőinktől és az anyavállalattól érkező munkautasítások adoptálása
- A dolgozók munkájának szakmai támogatása, esetenként oktatás
- A technológiai folyamatok felügyelete
- Részvétel az új munkahelyek, gyártóeszközök és segédletek megtervezésében

Elvárások:
- Elektronikai felsőfokú végzettség, gyártástechnológiák ismerete
- Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
- Te
rmelési tapasztalat, műszaki szemlélet
- Szakmai elkötelezettség
- Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Érd

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Szakmai sikerekkel kecsegtető feladatok
- Dinamikus, családias, együttműködő csapat

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.