www.cvonline.hu
Elektronikai technológus (PJ3781)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.18.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 958138
lejárt

Érdi multinacionális partnerünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Az Elektronika (kézi és gépi beültetés) és Kábel részlegek műszaki támogatása
- Munkautasítások, gyártási rajzok kiadása és karbantartása
- Új termékek bevezetése, vevőinktől és az anyavállalattól érkező munkautasítások adoptálása
- A dolgozók munkájának szakmai támogatása, esetenként oktatás
- A technológiai folyamatok felügyelete
- Gyártóberendezések felügyelete
- Új munkahelyek, gyártóeszközök és segédletek megtervezése

Elvárások:
- Elektronikai felsőfokú végzettség, gyártástechnológiák ismerete
- Termelési tapasztalat, műszaki szemlélet
- Szakmai elkötelezettség
- Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód
- Kommunikációképes német nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:
- Önállóság, szakmai fejlődés lehetősége
- Családias munkalégkör
- Hosszú távú karrierlehetőség, előrelépés

Kérjük, magyar és német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Virágh Tamás részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.