www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1040753
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech-People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat elektronikai gyártási területre:
ELEKTRONIKAI TECHNOLÓGUS (AK)

Feladatok:
  •     Az Elektronika részleg (közepes szériaszámú panelek gyártása THT és SMD technológiával) műszaki támogatása
  •     Munkautasítások, gyártási rajzok kiadása és karbantartása
  •     Új termékek bevezetése, vevőinktől és az anyavállalattól érkező munkautasítások adoptálása
  •     A dolgozók munkájának szakmai támogatása, esetenként oktatás
  •     A technológiai folyamatok felügyelete
  •     Részvétel az új munkahelyek, gyártóeszközök és segédletek megtervezésében

Elvárások:
  •     Elektronikai felsőfokú végzettség, gyártástechnológiák ismerete
  •     Termelési tapasztalat, műszaki szemlélet
  •     Szakmai elkötelezettség
  •     Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód
  •     Kommunikációképes német  (vagy angol) nyelvtudás

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezzen online magyar és német nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest