www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 946207
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Érdi székhelyű, precíz német munkakultúrát meghonosító, nagy gyártási tapasztalattal rendelkező Partnercégünk megnövekedett feladatai miatt technológus munkatársat keres elektronikai gyártási területre:

ELEKTRONIKAI TECHNOLÓGUS

Feladatok:
  • Az Elektronika (kézi és gépi beültetés) és Kábel részlegek műszaki támogatása
  • Munkautasítások, gyártási rajzok kiadása és karbantartása
  • Új termékek bevezetése, vevőinktől és az anyavállalattól érkező munkautasítások adoptálása
  • A dolgozók munkájának szakmai támogatása, esetenként oktatás
  • A technológiai folyamatok felügyelete
  • Gyártóberendezések felügyelete
  • Új munkahelyek, gyártóeszközök és segédletek megtervezése

Elvárások:
  • Elektronikai felsőfokú végzettség, gyártástechnológiák ismerete
  • Termelési tapasztalat, műszaki szemlélet
  • Szakmai elkötelezettség
  • Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Érd

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, arra kérem küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:
Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest