www.cvonline.hu

Elektronikai technikus

  • A hirdetés 706 napja lejárt

Követelmények:
Elektronikai műszerész vagy elektronikai technikus végzettség, továbbá:

  • Legalább 3 éves elektronikai műszerész / technikus tapasztalat, gyártási környezetben (elektronika, kábel, elektronikai összeszerelés);
  • Elektronikai gyártási tevékenységek ismerete;
  • Minőségközpontú, minőségbiztosítási gyakorlattal;
  • Kiváló manualitás és kézügyesség, kéziszerszámok magabiztos kezelése;
  • Elektronikai tesztelési tapasztalat előny;
  • Alapfokú angol nyelvismeret;
  • MS Office ismerete (Word, Excel);
  • a részletekre kiterjedő figyelmű, precíz munkaerő, rendszerezett személyiséggel.

Feladatok:
Elsődleges feladat gyártási tevékenység végzése elektronikai műszerek gyártásának különböző fázisában. Prototípusok elkészítésének támogatása.

Felelősségek:

Elsődleges felelősség: Elektronikai gyártás (áramkörök, kábelek, részegységek, teljes műszerek) a gyártási ütemezés szerint. A gyártási és minőségbiztosítási folyamatok betartása.

Másodlagos felelősség: Bejövő minőségellenőrzés, fejlesztési prototípus-gyártás, részegységek és késztermékek alapszintű tesztelése, javítások, logisztikai támogatás.

Electronics manufacturing technician

Job Category MAD/Manufacturing

Job Qualifications
Electronics technician or equivalent qualification along with:

  • Minimum 3 years’ experience as an electronics technician in manufacturing (electronics, cables, electronic assemblies);
  • Knowledge of manufacturing practices in electronics;
  • Quality oriented, experience with QA processes;
  • Excellent manual skills, confident in working with hand-tools;
  • Electronics testing experience is a definite plus;
  • Basic English communication skills (oral, written);
  • Knowledge of MS Office (Word, Excel);
  • A structured personality with attention to detail and precision in work.

Job Duties:
The Manufacturing Technician´s primary job is to perform manufacturing tasks at different stages of the manufacturing of electronic equipment, supporting prototyping.

Responsibilities include:

Primary: The primary responsibility is electronics manufacturing (circuits, cables, sub-assemblies, full products) according to the agreed schedule. Following the manufacturing and QA processes.

Secondary: Additionally the Manufacturing Technician checks inbound QA, creates development prototypes, may do basic sub-assembly or product tests, preforms repairs and supports logistics.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő