www.cvonline.hu

Elektronikai technikus

  • A hirdetés 228 napja lejárt

Az olasz tulajdonú elektronikai cég magyarországi leányvállalata, a Seven Elektronika Hungary Kft. ambiciózus, dinamikus munkatársat keres.

pozícióba.

Feladatok:

  • Elektronikai egységek hibaanalízise, javítása, valamint a teszteredmények elemzése, módosítási javaslatok kidolgozása.
  • Gyártásfelügyelet, valamint a felmerült technológiai eltérések felismerése.
  • A hibásan vagy nem megfelelően működő áramköri elemek, elektronikai alkatrészek javítása, cseréje az arra alkalmas eszközök használatával.
  • Javaslatok készítése a szükséges folyamatoptimalizálásokról.
  • A gyártás és a termékek megismerése, újmegrendelések beindításában való operatív részvétel.
  • A betanítás alatt hajlandóság 2-4 hetes olaszországi tartózkodásra (nyelvtudás hiányában is lehetséges)

Elvárások:

  • középfokú / technikusi végzettség
  • legalább 1 év elektronikai áramkörök hibajavításában, analízisében, tesztelésében szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeret
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • kiváló csapatjátékos

Előny:

  • kommunikációképes angol, vagy olasz nyelvtudás
  • hullámforrasztás / szelektív hullámforrasztás technológia ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon versenyképes kondíciókat biztosítunk
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Balatonboglár

Helyek Somogy
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő