www.cvonline.hu

Elektronikai technikus / tesztelő

  • A hirdetés 602 napja lejárt

Olasz tulajdonú elektronikai cég magyarországi leányvállalata új munkatársat keres

pozícióba.

Képességek/elvárások:

  • Elektronikai egységek tesztelése a tesztberendezések segítségével, valamint a megfelelő és nem megfelelő teszteredmények megállapítása.
  • A hibásan vagy nem megfelelően működő áramköri elemek vagy elektronikai alkatrészek javítása vagy cseréje az arra alkalmas eszközök használatával.
  • Beszámolók készítése vagy adatrögzítés a tesztelési tevékenységről és annak eredményeiről.

Képzettség és tapasztalatok:

  • legalább 1 év elektronikai tesztelés területén szerzett tapasztalat
  • középfokú számítógépes ismeret
  • szóbeli és írásbeli kommunikációs képességek
  • kiváló csapat játékos

Amit kínálunk:

  • Hosszútávon versenyképes kondíciókat biztosítunk
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye: Balatonboglár

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérem az önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje el.

Abban az esetben, ha kérdése merülne fel, az alábbi elérhetőségen kérhet információt:

Szíjártó László

+36 20 310 52222

Helyek Somogy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator