Ez az állas inaktív

Elektronikai technikus - Szombathely (Referenciaszám: HM-1657)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1074266

Elvárások:

  • Ipari elektronikai technikus, műszerész végzettség
  • Analóg és digitális mérőeszközök ismerete
  • Méréstechnikai gyakorlat
  • Mérőkészülékek / funkcionális teszterek összeszereléséhez szükséges villamos és mechanikai képesség
  • Villamos és szerszám ismeret, fizikai összeszerelési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Feladatok:

  • Funkcionális elektronikai tesztberendezések, mérőeszközök felépítése és fejlesztése
  • Mérőeszközök építéséhez kapcsolódó technikusi feladatok ellátása
  • Villamosmérnök kollégák munkájának támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, albérlet vagy bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy budapesti központú mérnöki szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1657-es referenciaszámot e-mailben

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)