www.cvonline.hu

Elektronikai szerelő

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Link megjelenítése

Az építőgépek értékesítésével és emelőgépek bérbeadásával foglalkozó Powered Access Hungary Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően, a Powered Access Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. A személyemelőkkel foglalkozó üzletág megnövekedett munkája miatt új munkatársakat keres.

A személyemelők általában egy villany- vagy dízelmotorral hajtják meg a hidraulika szivattyújukat, ami a munkavégzéshez szükséges energiát közvetíti. A különböző szenzorok és kezelőszervek adatai alapján a központi egység vezérli a szelepeket. A jelenlegi gépparkban a gépek munkamagassága 8 és 28 m között változik, a gépek tömege 3 és 14 tonna közötti.

Feladatok:

  • Személyemelő gépek karbantartása
  • Meghibásodott gépek javítása

Elvárások:

  • Kapcsolódó szakmai végzettség (autóvillamossági szerelő, műszerész, mechatronikai technikus, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Pontos, igényes, körültekintő munkavégzés

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Soroksári út 150.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő