www.cvonline.hu

Elektronikai szerelő munkatárs

Hozzáadva: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1155199

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére,
Feladatok:

  • Szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése megadott technológiai utasítások alapján
  • Gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • Gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése
  • Gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások:
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Igény a pontos, precíz munkavégzésre

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok + teljesítménybónusz + cafeteria
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Ingyenes buszjárat az alábbi településekről: Dömsöd, Kiskunlacháza, Délegyháza, Dunavarsány, Taksony

Előnyök:
  • Autóipari környezetben eltöltött idő előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • MS Office csomag magabiztos használata

  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió