www.cvonline.hu

ELEKTRONIKAI SZERELŐ - Járműgyártás

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1084872

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Munkautasítás alapján elektronikai termékek elő- és végszerelése
  • Pneumatikus és elektromechanikus eszközök összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése
  • Fékberendezések elektronikus tesztelése
  • Hibajegyzék készítése, azok rögzítése

Elvárások

  • Elektronikai végzettség
  • Legalább 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
  • 3 műszakos munkarend és szükség szerint szombati munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTRONIKAI SZERELŐ - Járműgyártás, Budapest (Dél-Pest)