ELEKTRONIKAI SZERELŐ - Járműgyártás (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1084872

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Munkautasítás alapján elektronikai termékek elő- és végszerelése
  • Pneumatikus és elektromechanikus eszközök összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése
  • Fékberendezések elektronikus tesztelése
  • Hibajegyzék készítése, azok rögzítése

Elvárások

  • Elektronikai végzettség
  • gyártó- vagy termelő cégnél szerzett szerelési tapasztalat előnyt jelent
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem
  • 20 %-os havi bónusz
  • 25.000 Ft-os havi cafeteria + bejárási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTRONIKAI SZERELŐ - Járműgyártás (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Budapest (Dél-Pest)