www.cvonline.hu

Elektronikai projektmérnök SZ10

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Egy újonnan induló innovatív és környezettudatos vállalat megbízásából keresünk Elektronikai projektmérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: epk

Kategória: Mérnök Menedzsment, Villamosmérnök

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • Projektvezetés a fejlesztésektől, az új termékek bevezetésig. (PCB layout, tervezési dokumentáció, végső tesztek végigfuttatása a prototípusokon);
  • A tápegységek és beágyazott rendszerek (SBC) hardwereinek tervezésének és fejlesztésének koordinálása;
  • Modul és rendszer tesztek koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú elektronikai végzettség;
  • Áramkör tervezésben (analóg és digitális rendszerek) szerzett tapasztalat, EAGLE, Altium Designer;
  • Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Áramkör tesztelésben és új termék bevezetésben szerzett tapasztalat (8D Report);
  • Tapasztalat analóg és digitális áramkör és IC tervezésében;
  • Minőségbiztosítási szabványok ismerete (EMC, FMEA, FTA).

Helyek Fejér
Kategória Energetika / Villamosság
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol