www.cvonline.hu

Elektronikai összeszerelői munka

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 881751
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, a IV. kerületi Európa Center ipari parkba, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk elektronikai összeszerelői munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkadarabok előírás szerinti összeszerelése, forrasztása
  • Elektronikai eszközök, tartozékok tisztítása, kötegelése, tesztelése, csomagolása
  • Minőségileg nem megfelelő anyagok selejtezése
  • Kézi anyagmozgatás (max. 20 kg)

Elvárások:

  • Forrasztási tapasztalat és gyakorlat
  • Legalább 2-3 éves elektonikai összeszerelői tapasztalat
  • Kézi szerszámok napi szintű használata
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egyműszakos munkarend
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Közeli lakhely előny
  • 1 műszakos munkarend

Amit kínálunk:

  • Bérezés: próbaidő alatt br. 78.000 Ft/hó, próbaidő után 85.000Ft/hó
  • 3 hónap próbaidő után 6000 Ft Erzsébet utalvány
  • BKV bérlet biztosítása (próbaidő után)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a Link megjelenítéset követően várjuk a Link megjelenítése!