www.cvonline.hu
Elektronikai összeszerelő (Referenciaszám: PJ 3455)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.19.
Hirdetés azonosító: 919249
lejárt

Bicskei partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Elektronikai összeszerelő

Feladat:
- Mechanikai és elektronikai eszközök összeszerelése
- Gépek, berendezések működtetése
- Minőségellenőrzés

Elvárások:
- min. 8 általános iskolai végzettség
- Folyamatos műszak vállalása
- Kiváló látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás
- Büntetlen előélet
- Alapszintű számítógépes ismeret

Munkavégzés jellege:
- Könnyű fizikai munka

- Ülő munka

Előny:
- Érettségi, szakmunkás vagy OKJ-s bizonyítvány
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Biztos, stabil, hosszú távú munkalehetőség a vállalat saját állományában

A megyében egyedülállóan magas juttatási csomag:
- Versenyképes alapbér
- Kiemelkedően magas utazási támogatás
- Béren kívüli juttatások
- Bónuszok

Munkavégzés helye:

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér