www.cvonline.hu

Elektronikai Összeszerelő Győr

  • A hirdetés 813 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia-tűrés
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő látás és kézügyesség

Feladatok:

  • Gyártás során használt alapagyagok előkészítése
  • A gyártás során használt gépek kezelése és kiszolgálása
  • Termékek összeszerelése
  • Termelésvezető utasításainak végrehajtása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
  • Szerelési munkák ellenőrzése
  • Kész termékek csomagolása
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése

Előny:

  • Középfokú végzettség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye Győr
  • Több műszakos munkarend
  • A munkavállaláshoz szállást, albérleti hozzájárulást biztosítani nem tudunk.

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű