www.cvonline.hu

Elektronikai Összeszerelő Győr

  • A hirdetés 385 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Monotónia-tűrés

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

  • Kitűnő látás és kézügyesség

Feladatok:

  • Gyártás során használt alapagyagok előkészítése

  • A gyártás során használt gépek kezelése és kiszolgálása

  • Termékek összeszerelése

  • Termelésvezető utasításainak végrehajtása

  • Gyártási terület rendjének biztosítása

  • Szerelési munkák ellenőrzése

  • Kész termékek csomagolása

  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése

Előny:

  • Középfokú végzettség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye Győr

  • Több műszakos munkarend

  • A munkavállaláshoz szállást, albérleti hozzájárulást biztosítani nem tudunk.

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése