www.cvonline.hu

Elektronikai operátor - Győr

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata: Összeszerelési munkák elvégzése. Elektronikai panelek szerelése, tesztelése, csomagolása. SMD gépek kezelése.

Végzettség:
Minimum alapfokú.

Szakmai tapasztalat:
Gyári tapasztalat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: Tudja vállalni a többműszakos munkarendet. A tesztet sikeresen megírja. Pontos és megbízható. Jó a kézügyessége. Győr, vagy annak 30 km-es körzetében lakik.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. Telefonszám: 96/313 282 Engedélyszám: 314-1/2013-1100, 315-2/2013-1100