Elektronikai Operátor - Gencsapáti ( Referenciaszám: SZK-1704)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.25.
Hirdetés azonosító: 1077578

Rövid leírás:

Elektronika alkatrészek összeszerelése.

Feladatok:

  • A munkavégzésre vonatkozó előírások betartása,a gyártósor minőségi kifogásmentes és gazdaságos működtetése
  • A felhasznált alap- és segédanyagok, szerszámok, eszközök, forrasztási felszerelések rendeltetésszerű használata.
  • Üzemi rend, tisztaság betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kézügyesség
  • Türelem, monotonitás-tűrő képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Teljesítmény és minőségbónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Rugalmas munkavégzés: 1 műszakos,2  műszakos vagy ettől eltérő munkarend

A munkavégzés helye:

Gencsapáti

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. gencsapáti Megbízója részére keres és kölcsönöz főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZK -1688-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet  személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 9700 Szombathely, Kőszegi u.2 szám alatt található.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő