www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cégcsoport keres

elektronikai műszerész

munkakörbe munkatársat

Feladatok:

  • problémafeltárás, javítási munkák, elektromos, pneumatikus gépek meghibásodása esetén
  • megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • hibák feltárása, javítások a berendezések maximális rendelkezésre állásának biztosítása érdekében
  • karbantartási tervek és célok megvalósulásának támogatása, proaktív munkavégzéssel

Elvárások:

  • minimum középfokú elektronikai/mechatronikai/ műszerész végzettség
  • gyenge áramú rendszerek ismerete
  • mechanikai, elektronikai, pneumatika és vezérléstechnikai ismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás
  • állandó tanulási képesség
  • jogosítvány

Előny:

  • technikusi végzettség
  • élelmiszeripar területén szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs, problémamegoldó képesség

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével 2015. május 14-ig kérjük „Elektronikai műszerész” jeligére.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő