www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

  • A hirdetés 701 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója.

Partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A gyártó berendezések vezérléseinek üzemeltetése, fenntartása

  • Üzemzavar esetén hibaelhárítás

  • Dokumentációk naprakészen tartása

  • Gépkarbantartásban való részvétel

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész vagy technikus szakképesítés

  • 2-3 éves ipari környezetben szerzett tapasztalat

  • Általános ismeretek ipari hajtásszabályozás, PLC, PC, illetve mikro-vezérlő alapú rendszerek területén

Munkavégzés helye:

  • Orosháza (Békés megye)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő