www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Magyar tulajdonú biztonságtechnikai termékeket gyártó vállalkozás munkahelyet kínál az alábbi munkakörbe.

ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ

Feladatok:

  • Forrasztási feladatok szakszerű ellátása
  • Általános tesztelési feladatok ellátása és azok visszakereshető igazolása
  • Termékcsomagolás a belső előírásoknak megfelelően
  • Minőségirányítási kézikönyvben és a kapcsolódó dokumentumokban meghatározottak maradéktalan elvégzése
  • kézi összeszerelés
  • félkész termékek kézi összeszerelése

Elvárások:

  • középfokú elektronikai végzettség
  • forrasztástechnikai, elektronikai műszerész végzettség szakmai gyakorlattal
  • forrasztási gyakorlat, kézi forrasztásban való jártasság
  • SMD és furatszerelt alkatrészek forrasztástechnológiai ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • versenyképes fizetés
  • munkakörhöz kapcsolódó juttatás: Erzsébet utalvány

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő