www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

Szórakoztatóelektronikai és telekommunikációs eszközök disztribúciójával, valamint importőr tevékenységgel foglalkozó, saját terméktámogatással, szervizzel rendelkező partner cég.

Pozíció leírása / Job description

Szórakoztatóelektronikai és telekommunikációs eszközök (e-book olvasók, set-top-box-ok, sportkamerák, okos telefonok, navigációs készülékek) tesztelése, javítása:

Szétbontás, összeszerelés,

Hibakeresés, elhárítás optimális alkatrész-felhasználással,

Nyomtatott áramköri elemek cseréje, nagyítós (precíziós) forrasztása

Elvárások / Requirements

Elektronikai műszerész vagy ennek megfelelő végzettség,

Forrasztási tapasztalat (SMD alkatrészek),

Elektronikai áramkörök hibakeresésében és javításában való jártasság,

Mérőműszerek ismerete,

Precizitás, megbízhatóság, csapatszellem, hatékony feladatmegoldás,

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Napi 8 órás munkaidő

Szakmai fejlődés

Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Barátságos munkahelyi légkör

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Mechatronikai / Elektronikai műszerész

G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.

Mechatronikai / Elektronikai műszerész Gyenge -...
Csongrád, Szeged, Szőreg

Elektronikai/Mechatronikai műszerész

Trenkwalder Kft

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partner...