www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész – Szervizes

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker.
Munkakör megnevezése: elektrotechnikai műszerész

Feladat:

  • Szórakoztató elektronikai berendezések és telekommunikációs eszközök (pl. laptop, mobiltelefon, tablet, set-top boksz, televízió) tesztelése, hiba feltárása és javítása.

A munkakör betöltésének a feltételei:

  • Elektrotechnikus, elektronikai műszerész vagy ezzel egyenértékű középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Büntetlen előélet
  • Szabálykövetés
  • Felelősségvállalás
  • Csoportmunkában való részvétel, együttműködés másokkal
  • Híradástechnikai berendezések javításában szerzett szakmai tapasztalat előny jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Jelentkezés: Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével és a bérigény megadásával az alábbi e-mail címre.
A jelentkezést csak e-mailben tudjuk fogadni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő