www.cvonline.hu
Elektronikai munkatárs - Budapest (Referenciaszám: PJ4312)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1021888

Budapesti elektro- és híradástechnikai alkatrészek kis és nagykereskedelmével foglalkozó megbízónk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Elektrotechnikai munkatárs- Budapest

Elektrotechnikai területen jártas jelölteket keresünk irodai munkakörbe: elektrotechnikai termékek beszerzésének intézésének ellátására. Betanítást a cég biztosítja. A híradás- és elektrotechnikai alkatrészek, kiegészítők és termékek magas szintű ismerete elengedhetetlen!

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Elektrotechnikai, híradástechnikai és áramköri alkatrészek beszerzésének intézése
- Megrendelések küldése
- Nagyobbrészt már meglevő beszállítókkal együttműködés, szükség esetén új beszállítók felkutatása
- Ártárgyalások lebonyolítása
- Vállalatirányítási rendszerben adatok nyilvántartása

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Középfokú, aktív angol nyelvismeret (szóban, írásban egyaránt)
- Elektortechnológiai területen szerzett jártasság, híradástechnikai termékek és alkatrészek ismerete elengedhetetlen
- Jó kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál:
- Korrekt bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4312 referenciaszám és a bérigény megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.