www.cvonline.hu
Elektronikai karbantartó (képzési lehetőséggel)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084437
lejárt

Kecskemét környéki gyártó Partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • CNC gépek hibakeresése, javítása
  • Részvétel a megelőző karbantartási feladatokban
  • A gépek termelékenységének optimalizálása
  • A karbantartáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny, de
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Részvétel a Cég által szervezett továbbképzéseken (CNC)
  • Nyitottság, motiváció a szakmai fejlődésre

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • CNC gépek karbantartásához szükséges végzettség megszerzése
  • Hosszú távú álláslehetőség egy stabil vállalatnál
  • Béren kívüli juttatások
  • Ingyenes szálláslehetőség biztosított

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.