www.cvonline.hu

ELEKTRONIKAI KARBANTARTÓ (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1084245
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

ELEKTRONIKAI KARBANTARTÓ
(K-6-M)

Ha szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol lehetőséget kapsz arra, hogy képességeidet a jövő építése során kamatoztathasd, akkor jelentkezz!

MEGBÍZÓNK:

Egy közel 165 éves történetű cég, amely több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és 200 országban jelen van, most álláspozíciót hirdet.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bács-Kiskun megye, Kecskemét

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • megbízható munkahely
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • rugalmas munkabeosztás
  • kihívásokkal teli feladatok

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartása (PLC programozás)
  • megelőző és javító karbantartási tevékenységek
  • üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása
  • fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés
  • a műszaki dokumentáció gondozása

AMIT TŐLED VÁRUNK:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete
  • önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • erősáramú végzettség
  • hajtásrendszerek ismerete
  • ipari Buszrendszerek
  • S7 300/400 ismeretek
  • német nyelvtudás

Jelentkezés a lenti e-mail címen, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Köszönjük!
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya