www.cvonline.hu

ELEKTRONIKAI HIBAELEMZŐ

  • A hirdetés 304 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ELEKTRONIKAI  HIBAELEMZŐ

Feladatkör:

  • A hibás félkész- és késztermékek elektronikai hibáinak vizsgálata a veszteségek csökkentése érdekében
  • A hibaanalízis eredményeinek összegzése, a bevizsgálás eredményeinek dokumentálása
  • A gyártásban dolgozók oktatása a gyártási hibák számának csökkentése érdekében
  • Kapcsolattartás és együttműködés a gyártástechnológia, a műszerészek és a fejlesztés társterületeivel a minőségi problémák megoldásában

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Forrasztási, villamos méréstechnikai ismeretek
  • Konfliktustűrő képesség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Felületszerelt technológiában való jártasság (SMT)
  • Elektronikai területen végzett gyártási vagy hibaanalízis tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016. július 10-ig a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német