www.cvonline.hu

Elektronikai gyártás technikus

  • A hirdetés 751 napja lejárt

Cég: CASON Mérnöki Zrt.
Város: Érd, Pest megye
Tapasztalat: Nincs kitétel
Képzettség: Technikusi végzettség

A CASON-ról
A CASON nagy földrajzi kiterjedésű ipari rendszerekhez gyártja termékeit és kínálja szolgáltatásait. Legfontosabb üzleti tevékenysége a nagy földrajzi kiterjedésű ipari rendszerek kommunikációjának megvalósítása, hardware eszközök, cloud szolgáltatások és web alkalmazások fejlesztése, gyártása és forgalmazása révén.

  • Kétszeres Magyar Innovációs díj nyertes
  • Érdi iroda, 30 percre Budapesttől. Érd vasút állomás 5 perc gyalog útra van, a buszpályaudvar pedig 15 perc gyalog.
  • Egy 40 fős magyar cég globális jelenléttel: USA, Kanada, Horváthország, Románia, Svájc, Franciaország, Lengyelország, Ukrajna, Oroszország, India, Líbia, Katar és Szaudi-Arábia.

Főbb feladatok:
Közvetlenül a gyártás vezető irányítása alatt,

  • a cég termékeinek az összeszerelése
  • a cég termékeinek tesztelése.

Elvárások:

  • Elektronikai jártasság
  • Kapcsolási rajz olvasása, értése
  • Forrasztástechnológiai jártasság
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek

Előnyök:

  • Csapatmunkára való képesség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő