www.cvonline.hu

Elektronikai gyártás technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 902466

Ipari hálózatok mérő és kommunikációs berendezéseinek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára Érdre azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • A cég termékeinek összeszerelése a munkautasítások alapján,
  • a termékeken tesztelési feladatok végrehajtása,
  • a gyártáshoz kapcsolódó informatikai rendszer kezelése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Elektronikai termékek összeszerelésében szerzett tapasztalat,
  • kapcsolási rajz olvasása, értése,
  • forrasztás technológiai jártasság,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • méréstechnikai ismeretek,
  • alapos, pontos, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség,
  • gyors tanulási képesség.
Amit kínálunk:
  • fix bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Érd
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P egy műszakos munkarendben.
Kapcsolat:
Referencia: CSE-01
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referencia megjelölésével: E-mail cím megjelenítése