www.cvonline.hu

Elektronikai fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A cégről:

A Logipix magyar tulajdonú, 50 fős fejlesztő- és gyártócég. Világszínvonalú biztonságtechnikai és informatikai termékeinket és megoldásainkat elsősorban külföldre értékesítjük. 30 év körüli átlagéletkorú fejlesztőcsapatunktól az iparág legnevesebb cégeivel való versenyt lehetővé tevő termékek létrehozását várjuk el, de a kemény munka mellett azért a pingpongasztal is központi szerepet kap jól megközelíthető, tágas budapesti irodánkban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • önálló feladatok
  • a világ élvonalába tartozó technológia fejlesztése
  • családias munkahelyi légkör
  • tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Hardverfejlesztő állások

Hardverfejlesztő csapatunk feladata a biztonságtechnikában élenjáró technológiai megoldások alkalmazásával önálló termékek, elsősorban biztonsági kamerák és videorögzítő eszközök fejlesztése, analóg és digitális áramkörök tervezése, valamint C nyelvű programozás 32 bites beágyazott környezetben. Fejlesztőink a meglévő termékportfólió folyamatos fejlesztése és új termékek kidolgozása mellett egyedi ügyféligények teljesítésének projekt jellegű feladatain is dolgoznak, házon belül együttműködve a beágyazott és a videofeldolgozó szoftveres csapattal.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Real-time vagy soft-realtime rendszerek fejlesztésének ismerete
  • C/C++ ismeretek
  • Hálózatos ismeretek
  • Angol nyelvtudás (alapszintű)

Előnyök:

  • Fejlesztési gyakorlat real-time vagy soft-realtime rendszerek fejlesztésében
  • Gyakorlat biztonságtechnikai elektronikai eszközök fejlesztésében
  • ARM processzorokra épülő rendszerekkel kapcsolatos fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott Linux/Linux kernel ismerete

Minimális munkatapasztalat:

  • lehet pályakezdő
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol