www.cvonline.hu

Elektronikai fejlesztőmérnök gyakornok

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1079451

Feladatok:

  • Schematic rajzolás Altium Designer-ben
  • Adatbázis töltése, adat feltöltés Oracle Agile PLM-be
  • Egyszerű áramköri layoutok változtatása, tervezése Graffy-ban
  • Alkatrészek footprint-jének megrajzolása – tokozatlan félvezetők
  • Egyszerű mérőnyákok tervezése Altium Designer-ben
  • Adminisztratív feladatok: dokumentumok feltöltése SQL adatbázisba

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnök szakon
  • Minimum 1 év vállalása, heti minimum 3 napon
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Valamely tervezőszoftver ismerete
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Cafeteria, utazástámogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Bicske