www.cvonline.hu

Elektronikai és teszt specialista

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, jászberényi partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Állandó, magas minőségű alkatrészek biztosítása a porszívó gyártás számára

  • Selejt panelek esetén a hiba okának feltárása

  • A beszállítók támogatása és folyamatos fejlesztése

  • Szoros együttműködés a fejlesztői csapattal

  • Rendszeres minőségi visszajelzések küldése a beszállítók felé (havi beszállító értékelés, rendszeres beszállító Audit)

  • Porszívó elektronikai áramkörök fejlesztése

  • Panel tesztelő eszközök kialakítása a tervezéstől egészen az összeépítésig

  • Elektronikához kapcsolódó problémák kezelése minőségi oldalról

  • Alkatrészek jóváhagyása a helyszínen és az első-minta adatbázisban

  • A piaci és szerelési problémák okának azonosításában való együttműködés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki szakon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma és elektronikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

  • Technikusi végzettség esetén több éves releváns tapasztalat

  • Elektronikai hardvereszközök ismerete

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • MS Office ismeret

  • Jó kommunikációs készség

  • Kitűnő problémamegoldó, önálló döntéshozói képesség

  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyel küldje el részünkre.

Helyek Jászberény
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol