www.cvonline.hu

Elektronikai cikk raktári munka Közép-Angliában

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Közép -Anglia, tengerparti kisváros (Burton-upon-Trent) elektronikai cikk raktárba keresünk munkaerőt komissiózásra, társalgási szintű angol nyelvtudással.

Feladat:

  • Áru előkészítése szállításhoz, komissiózás (elektronikai cikkek, bútorok, konyhai gépek)
  • Állómunka és nehéz árut kell tolni.
  • Az utasítások headset-en keresztül érkeznek, ezért erős társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges
  • Lehetőség van a cég által szervezett, ingyenes targoncás vizsga letételére

Munkaidő:

  • Heti 5*8óra, de az ebédszünet nem fizetett ezért 37,5 órára jön ki/hét
  • Túlóra van lehetőség, de nem folyamatosan. Az átlag 40 óra hétfőtől vasárnapig oszlik el.
  • Munkavégzés 3 műszakban (6-14; 14-22; 22-06)
  • Fizetés hetente banszámlára, az első fizetés a 3. hét végén érkezik

Fizetés bruttó:

  • £6.50 /óra alapfizetés
  • Éjszakai műszak £7.58/óra,
  • Túlóra £7.41
  • Nettó fizetés: min 850-1000 GBP/hó (320 000 - 370 000 Ft)
  • Heti jutalom £20 (107% -os teljesítmény elérése esetén)

Szálláskeresésben az Euwork segítséget nyújt!
-> Bútorozott egy vagy két személyes szobákban Burton-upon-Trentben
-> Ára 55-80 GBP/fő /hét, rezsivel együtt.

Saját szállás keresésére is van lehetőség!

230.000 Ft indulótőke szükséges, ami magában foglalja a repjegyet, a szállásdíjat és a költőpénzt az első fizetésig. Az indulótőke összege nagyjából az első hónap után megtérül!

Kiutazás szeptember közepéig folyamatosan!

További információk közvetlenül egy, már ebben a raktárban dolgozó Link megjelenítése

Még több raktári munka:
• Link megjelenítése

JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével VAGY elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Keszthely: 06 30 608 1454
Csíkszereda:+40-266-312-111

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr