www.cvonline.hu

Elektronikai cikk csomagoló_Németország

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 982886

Nagyon jól beszél németül? Szeretne párjával, barátjával, rokonával karácsonyra pénzt keresni? Itt a remek alkalom, hogy kipróbálja magát Németországban!

Német partnercégünk részére keresünk német munkaviszonnyal, szállás biztosításával Csoportvezető raktári kisegítő munkatársakat októbertől februárig terjedő időszakra

Feladatok:
 Általános raktári feladatok ellátása

 Áru összekészítés, csomagolás

 Magyar csapat koordinálása, segítése

Elvárások:
· Raktári munkában szerzett tapasztalat előny

· Erős középfokú német nyelvtudás (B1-B2)(ami egy interjú alkalmával tesztelésre is kerül)
· Megbízhatóság

· Műszakvállalás
· Csapatmunkára való készség, jó alkalmazkodó készség

Előny:
· Párok, barátok együttes elhelyezésére is van lehetőség

Amit kínálunk:
· Német alkalmazotti jogviszony

· Határozott idejű munkaszerződés (októbertől februárig)
· Havi nettó minimum 1200 EUR munkabér+ műszakpótlék
· Kedvezményes szállás biztosítása

Munkavégzés helye: Németország, Erfurt

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Csoportvezető raktári kisegítő) megnevezésével.

Informálódás céljából kérjük, a +36 70 6655615- ös telefonszámot tárcsázza!

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld