www.cvonline.hu

Elektronikai cikk csomagoló - Németország

Prohuman

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 982919

Nagyon jól beszél németül? Szeretne párjával, barátjával, rokonával karácsonyra pénzt keresni? Itt a remek alkalom, hogy kipróbálja magát Németországban! Német partnercégünk részére keresünk német munkaviszonnyal, szállás biztosításával Csoportvezető raktári kisegítő munkatársakat októbertől februárig terjedő időszakra

Elektronikai cikk csomagoló-Németország

Feladatok

  • Általános raktári feladatok ellátása
  • Áru összekészítés, csomagolás
  • Magyar csapat koordinálása, segítése

Elvárások

  • Raktári munkában szerzett tapasztalat előny
  • Erős középfokú német nyelvtudás (B1-B2)(ami egy interjú alkalmával tesztelésre is kerül)
  • Megbízhatóság
  • Műszakvállalás
  • Csapatmunkára való készség, jó alkalmazkodó készség

Előny

  • Párok, barátok együttes elhelyezésére is van lehetőség

Amit kínálunk

  • Német alkalmazotti jogviszony
  • Határozott idejű munkaszerződés (októbertől februárig)
  • Havi nettó minimum 1200 EUR munkabér+ műszakpótlék
  • Kedvezményes szállás biztosítása

Munkavégzés helye

Külföld

Egyéb

Munkavégzés helye: Németország, Erfurt

Kapcsolat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Csoportvezető raktári kisegítő), az alábbi  email címre!