www.cvonline.hu

Elektronikai Beszállító Fejlesztő Mérnök AO02ebfm

  • A hirdetés 125 napja lejárt

Feladatok

  • Új beszállító felmérések, beszállítói auditok elvégzése,

  • A beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése,

  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál,

  • Szisztematikus beszállító fejlesztési akciók és programok végrehajtása,

  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása.

Elvárások

  • Műszaki jellegű egyetemi- vagy főiskolai végzettség,

  • Legalább három év autóiparban szerzett beszállító fejlesztő- vagy SQA mérnöki tapasztalat,

  • Elektronikai alkatrészgyártási technológiák ismerete (beültetés, forrasztás, szerelés)

  • Tárgyalási  szintű angol és német nyelvtudás,

  • ISO/TS 16949 szabványismeret, autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete,

  • APQP, PPAP folyamat ismeret és gyakorlat,

  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség, és kapcsolatteremtő képesség.

Előny

  • VDA 6.3 szabványismeret,

  • ISO/TS 16949 vagy VDA 6.3 auditori tapasztalat.