www.cvonline.hu

Elektronikai berendezés összeszerelő

  • A hirdetés 321 napja lejárt

Az ARH Informatikai Zrt. Perbálra

keres munkatársat

munkakörbe

Jó műszaki érzékkel és kétkezi szerelési gyakorlattal rendelkező, kihívásokat kedvelő kollégákat keresünk stabil, hosszú távú, főállású munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Elektronikai berendezések (például: kamera) összeszerelése

Előnyt jelent:

  • Korábbi munkatapasztalat hasonló területen

Munkavégzés helye:

Perbál – munkába járás megoldott

Pozíció területe(i):

  • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Műszerész
    • Villanyszerelő

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.