www.cvonline.hu

Elektronikai árfelmérés gyakornokot

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 921075

keresünk Magyarország egyik vezető nemzetközi piackutató intézetéhez

Feladatok:
  • Terepmunka irányítása,
  • Feladatok kiadása a felmérőknek,
  • Beérkező adatok feltöltése a rendszerbe,
  • Adatok átnézése, ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a felmérőkkel, a felmerülő technikai és egyéb problémák kezelése.
Elvárások:
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása NAPPALI tagozaton, minimum 1 évig
  • MS Office kezelése (elsősorban Excel)
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Adatbázis szoftver (GenIFR) kezeléshez szükséges készsége,
  • Jó szervező és kapcsolattartó készség.
Előny:
  • Műszaki cikkekkel kapcsolatos tapasztalat, tájékozottság.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 750 Ft/óra,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Havi 60 óra (H-P 10-19 óra között).
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése-ra. Leveled tárgya legyen GF-ÁRF!