www.cvonline.hu

Elektroműszerész

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Tapasztalt

elektroműszerészeket

keresünk gödöllői irodánkba, hosszú távra, teljes munkaidőben.

Az ideális kolléga:

  • tapasztalattal rendelkezik kisméretű elekronikus eszközök fejlesztésében és firmware írásában Microchip mikrokontrollerekre,
  • örömét leli a munkájában,
  • angolul kiválóan beszél, email-t, dokumentációkat ír és olvas / megért,
  • érdekli a szakterület, amiben tevékenykedünk, és talán tapasztalattal is rendelkezik már - ipari méréstechnika, ipari automatizálás, részletekért látogassatok el a Link megjelenítése címre,
  • munkáját pontosan végzi,
  • betartja a határidőket,
  • nem fél elutazni távoli országokba, ha a munka úgy kívánja (előkészítés, installálás, hibajavítás, rendszerfrissítés),

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, nyugodt körülményekkel - nem open-office, csend és nyugalom van,
  • változatos, érdekes munkák,
  • kiváló munkahelyi légkör - sok értelmes ember egy helyen,

Önéletrajzokat mindenképpen küldjetek az alábbi e-mail címre, hogy ne vesszen el a jelentkezésetek.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...