www.cvonline.hu

Elektroműszerész

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Persona service egyike a vezető németországi munkaerő kölcsönző cégeknek, több mint 180 irodával rendelkezik Németországban. Mi sok ezer ember biztonságos munkáltatója és vásárloink megbízható partnere vagyunk.

Jelenleg azonnali kezdéssel a következő pozícióra keresünk megbizható munkaerőt:

Az Ön Profilja:

  • Befejezett iskolai végzettség mint elektroműszerész
  • Szakmai tapasztalattal rendelkezik épület-és ipari elektronika telepítés területen, valamint különböző berendezések és rendszerek elektromos szervizelésében
  • Kapcsolószekrény kábelezésben való jártasság
  • Műszaki rajzok értelmezése és ez alapján történő munkavégzés
  • NÉMET NYELVŰ KOMMUNIKÁCIÓ ELENGEDHETETLEN
  • B kategóriás jogosítvány, személyautó
  • rugalmassag, motiváció es csapatszellem

Amit kínálunk

  • ingyenes közvetítés
  • rendszeres, pontos havi fizetés, kollektív szerződés
  • karácsonyi,-és szabadságpénz, betegbiztosítás, fizetett szabadság
  • hivatalos ügyek intézése, személyes kíséret a Hivatalokba, ingyenes fordítás es tolmácsolás
  • Magyar kapcsolattartó

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...