www.cvonline.hu

Elektroműszerész

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Az alábbi munkakörben keresünk Budapesti partner cégünk számára,saját alkalmazásban történő teljes munkaidős foglalkoztatásban:

kollégát

Feladatok

  • Megelőző karbantartás, meghibásodáskor a gépek szerelése
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • Gépek és eszközök karbantartása, műszaki állapotuk ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentumok elkészítése

Elvárások

  • Releváns szakirányú végzettség (Elektroműszerész)
  • Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Vidéki dolgozóknak JÓ minőségű albérlet vagy albérlet támogatás, illetve céges támogatású MINŐSÉGI munkás szálló

Munkavégzés helye
Budapest, XXI. kerület Csepel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát az aláábi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő