www.cvonline.hu

Elektroműszerész

  • Company_icon El-Tech '93 Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Debreceni székhelyű villamos és műszeres karbantartó, kivitelező Kft keres

munkakörbe 1 fő munkavállalót fizetési igény megjelöléssel.

Feladatok:

  • pneumatikus és műszeres rendszerek karbantartása, kivitelezése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Csapatszellem
  • Önálló probléma felismerő és megoldó képesség
  • Rugalmasság

Előny, de nem feltétel a több éves szakmai tapasztalat, robbanásbiztos berendezés kezelői végzettség.

Amit nyújtunk:

  • Biztos, stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Elektronikai szerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű