www.cvonline.hu

Elektroműszerész

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Ipari automata kapukkal foglalkozó cég keres

Elektroműszerészt

Feladatok:

  • a cégünk által forgalmazott berendezések (ipari kapuk, gyorskapuk, rámpakiegyenlítők) javítása, karbantartása és időszakos átvizsgálása partnereinknél
  • berendezések üzembe helyezése
  • motorok összekötése, vezérlések programozása
  • berendezések javítása esetén a hibák megkeresése és megszüntetése
  • meghibásodott vezérlések részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és javítása
  • felügyeleti, megelőző karbantartó feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely egy neves márkákat forgalmazó kereskedelmi kisvállalkozásnál
  • szakmai kihívások
  • változatos tevékenység
  • szakmai továbbképzés lehetősége

Munkafelvétel helye: Budapesti telephelyen történnek a munkák kiosztása, tehát minden reggel ott kell kezdeni.
Munkavégzés helye: Országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.