Nemzetközi alkatrészfejlesztési és gyártási partnerünk részére keresünk munkatársat

ELEKTROMŰSZERÉSZ

 (HF 10-7111)

pozícióba.

Feladatok:

  • Mikrohullámú alkatrészek szerelése, mérése.

Elvárások:

  • Jó kézügyesség,
  • Miniatűr alkatrészek forrasztásában szerzett gyakorlat,
  • Precizitás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés,
  • Sok rétű feladatokat biztosító környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati környezet.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7111"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése