www.cvonline.hu

Elektromos üzemviteli műszerész

  • A hirdetés 339 napja lejárt

A Teva Gyógyszergyár Zrt. Debreceni Telephely - Gyógyszergyártó Igazgatóság

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termelő berendezések váratlan meghibásodásainak elhárítása;
  • Termelő berendezések üzemeltetése során a társterületek által jelzett műszaki problémák megoldása;
  • Rendszeres ellenőrzések végzése és dokumentálása;
  • Termelő gépekhez kapcsolódó mobil berendezések tervezett karbantartása;
  • Kapcsolattartás a termelő területtel.

Elvárásaink:

  • Elektrotechnikai műszerész végzettség;
  • 3-5 év termelő területen szerzett üzemviteli vagy karbantartási tapasztalat;
  • Ipari vezérlésekben és irányítástechnikában való jártasság;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Műszakos munkarendben való munkavégzés;
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari gyártó/csomagoló gépek ismerete;
  • Informatikai és/vagy PLC- programozó szakvégzettség;
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói képesítés;
  • Ex-es berendezés szerelői képesítés;
  • Középfokú (technikusi) vagy felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvtudás.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.11.25-ig várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő