www.cvonline.hu

Elektromos üzemmérnök présüzem területére

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.12.31.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően gyártás területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Elektromos üzemmérnök présüzem területére

Feladatok:

- A présüzem elektromos, villamos folyamatainak kidolgozása, optimalizálása
- Súlyos problémákat okozó hibák, zavarok okainak szisztematikus analizálása, az adott problémák megoldására megfelelő intézkedéstétel
- Szoros együttmüködés a tervezéssel az új berendezések, gépek, készülékek beszerzésnél és korszerűsítésénél.
- Folyamatos egyeztetés a beszállítókkal
- A présüzem érdekeinek megfelelően komplex tervezési feladatok képviselete, megoldási javaslatok kidolgozása
- Eljárások, müveletek, módszerek bevezetése, támogatása pl. új tervszámok, prognosztikai rendszerek kifejlesztése, karbantartási szabványok kidolgozása, megelőzési eljárások, módszerek bevezetése
- A cél eléréséhez megoldások kidolgozása, leegyeztetése, megtervezése illetve megvalósítása a minőség, költség és a beszállítók figyelembe vételével

Elvárások:

- Műszaki mérnök, villamosmérnök vagy ezzel egyenértékű végzettség, több éves elektrotechnikai területen szerzett szakmai tapasztalattal, illetve fémfeldolgozás, alakítás, alakformázás a présüzem, vagy karosszériagyártás területén szerzett ismeretekkel
- Kiváló MS Office ismeret (különös tekintettel Access, Excel, PowerPoint)
- Kommunikációs német nyelvtudás szóban és írásban
- Önálló, felelősségteljes, ügyfélorientált munkavégzés, mely nagyfokú rugalmasságot és csapatmunkát igényel
- Magabiztos fellépés, határozott kiállás, magas fokú meggyőző- és ráható képesség az új eljárások, folyamatok bevezetéséhez, alkalmazásához

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Multinacionális környezet
- Kihívást jelentő feladatok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -