www.cvonline.hu

Elektromos üzemmérnök présüzem területére

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 776982

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően gyártás területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Elektromos üzemmérnök présüzem területére

Feladatok:

A présüzem elektromos, villamos folyamatainak kidolgozása, optimalizálása
Súlyos problémákat okozó hibák, zavarok okainak szisztematikus analizálása, az adott problémák megoldására megfelelő intézkedéstétel
Szoros együttmüködés a tervezéssel az új berendezések, gépek, készülékek beszerzésnél és korszerűsítésénél. Folyamatos egyeztetés a beszállítókkal
A présüzem érdekeinek megfelelően komplex tervezési feladatok képviselete, megoldási javaslatok kidolgozása
Eljárások, müveletek, módszerek bevezetése, támogatása pl. új tervszámok, prognosztikai rendszerek kifejlesztése, karbantartási szabványok kidolgozása, megelőzési eljárások, módszerek bevezetése
A cél eléréséhez megoldások kidolgozása, leegyeztetése, megtervezése illetve megvalósítása a minőség, költség és a beszállítók figyelembe vételével

Elvárások:

Műszaki mérnök, villamosmérnök vagy ezzel egyenértékű végzettség, több éves elektrotechnikai területen szerzett szakmai tapasztalattal, illetve fémfeldolgozás, alakítás, alakformázás a présüzem, vagy karosszériagyártás területén szerzett ismeretekkel
Kiváló MS Office ismeret (különös tekintettel Access, Excel, PowerPoint)
Kommunikációs német nyelvtudás szóban és írásban
Önálló, felelősségteljes, ügyfélorientált munkavégzés, mely nagyfokú rugalmasságot és csapatmunkát igényel
Magabiztos fellépés, határozott kiállás, magas fokú meggyőző- és ráható képesség az új eljárások, folyamatok bevezetéséhez, alkalmazásához

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatás
Multinacionális környezet
Kihívást jelentő feladatok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a