www.cvonline.hu

Elektromos tervező és programozó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 978260

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Elektromos tervező és programozó<\b> munkatársat.

Feladatok:

- Egyedi gyártó és mérőberendezések elektromos terveinek az elkészítése
- Elektromos kapcsolási rajzok tervezése
- Egyedi gyártó és mérőberendezések programozása
- Építésben való részvétel
- Méréstechnikai fejlesztések

Elvárások:

- Villamosmérnöki vagy mechanotrikai mérnök végezettség
- Angol VAGY Német középszintű nyelvismeret
- EPLAN ismeret megléte
- Gépbiztonsággal kapcsolatos ismeretek
- Jó szervezőkészség
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
-MS Office felhasználi szintű ismerete

- CoDeSys, S7 programozási ismeretek előny
- NI-Labview, testStand programozási imseretek
- Pneumatikai ismeretek

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Folyamatos fejlődési és karrierlehetőség
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a