www.cvonline.hu

Elektromos szervizmérnök (CNC gépek)

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

A Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. Magyarországi Fióktelepe

a CNC - forgácsolás technológia elkötelezett fejlesztője és gyártója a Sóskúti Ipari parkban (M7-es mellett) lévő technológiai központjába

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A szerszámgépek elektromos és CNC vezérlők hibafelismerése, alkatrészek cseréje és szervizelés,
  • Mechanikus szerelések elvégzése
  • Gépek installálása, garanciális és garancián túli javítása,
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás,
  • Karbantartási tanfolyamok.

Elvárások:

  • Felsőfokú (esetleg technikusi) szakirányú végzettség,
  • Stabil angol nyelvű kommunikációs képesség írásban és szóban (elengedhetetlen a napi munkavégzéshez!),
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Sok utazás (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön) tolerálása,
  • Csapatmunkára való készség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • CNC vezérlők ismerete/ tapasztalata (Mazatrol, Fanuc,Mitsubishi, Heidenhein)
  • Több éves szerszámgépes területen szerzett tapasztalat,
  • CNC technológia ismerete,
  • Affinitás az új technológiák folyamatos elsajátítása területén.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkalehetőség
  • Maximális háttér bizosítása a munkavégzéshez (gépkocsi, privát használatra is,  mobil telefon, lap top),
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések,
  • Jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

2038, Sóskút, Sóskúti Ipari Park M7-es autópálya mellett Sóskúti lehajtó Érd után

E-mailben fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő